Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων 35W 2000M3 500ml
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Βιώσιμος |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
Αυτόνομοι διασκορπιστές αέρα hvac ODM 500ml, διασκορπιστής μυρωδιάς αέρα με το χρονόμετρο για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Λευκό, μαύρο |
| Δύναμη:: | 31W |
12V 2A αθόρυβη μαύρη σιδήρου ξενοδοχείων μηχανή αναψυκτικών αέρα λόμπι αυτόματη αυτόνομη
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Cold Air Diffusion 500ml Oil Bottle Αυτόματο αποσμητικό δωματίου / HVAC Scent Diffuser
| Υλικό:: | μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | μαύρος |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρικό αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων νανοτεχνολογίας CE & ROHS για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
500ml Ασημένιο Αλουμινίου Διαχύτης Αρώματος Μεγάλης Περιοχής
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Εξουσία:: | 50W |
| Δυναμικό:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Χαμηλού θορύβου εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς, αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων ηλεκτρικό για τη μεγάλη περιοχή
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Μαύρος διασκορπιστής αρώματος δωματίων μετάλλων για το λόμπι ξενοδοχείων και τον έλεγχο οσμών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Σύστημα αέρα μυρωδιάς μπουκαλιών HVAC 1000ml, ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220/110 |
Φορητός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος 22W 1500CBM 500ml
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |

