Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 238 προϊόντα.
Σύστημα μάρκετινγκ μυρωδιάς διασκορπιστών 1000ml αρώματος αέρα λόμπι ξενοδοχείων HVAC για 5000 κυβικούς μετρητές
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Ήρεμος εργασίας διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής ηλεκτρικός με 500ml, 3000 CBM εξοπλισμός μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Επαγγελματικός διασκορπιστής μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων για το μαύρο υλικό μετάλλων μεγάλης περιεκτικότητας 1000ml αμερικανικών αγορών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Υπεραγορών μεγάλη μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων HVAC δύναμης 1000ml μαύρη
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
1000ml Mountable ηλεκτρικός διασκορπιστής πετρελαίου τοίχων με τη λαβή για το λόμπι και την υπεραγορά ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
110V διασκορπιστής αέρα αρώματος μηχανών διασκορπιστών αρώματος χρονικού ελέγχου HVAC 7 ημερών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-602 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ηλεκτρική 12v 2a ιδιωτική μηχανή μυρωδιάς αργιλίου εμπορική με τον ισχυρό ανεμιστήρα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 12V2A |
διασκορπιστής αρώματος αέρα 22W 500ml 1500cbm για τη μέση περιοχή
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Οικία Ξενοδοχείο Γραφείο Αρωματική διάχυση ελαίου με μεταλλικό περίβλημα και επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής λόμπι ξενοδοχείων HVAC για τις λύσεις Scenting
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |

