Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
Νέα μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων αρώματος άφιξης ιδιωτική πρότυπη 500ml μαύρη ισχυρή
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22w |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς 22W 2000cbm για το λόμπι ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
Διασκορπιστής 12V2A αρώματος λόμπι ξενοδοχείων μετάλλων 22W 1500CBM
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Μεγάλος διασκορπιστής 22W αρώματος μηχανών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης με τον ανεμιστήρα
| Κάλυψη: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Τάση:: | DC12V2A |
Μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων μετάλλων 1000ml 3000cbm HVAC
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
διασκορπιστής 6ml/h πετρελαίου 31w 5000cbm Aromatherapy για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Υγιής όγκος: | < 40dba=""> |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
220V ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων αργιλίου νανοτεχνολογίας 1000m2 ασημένια
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
1000 μέταλλο λόμπι 500ml ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων
| Δύναμη (ψ): | 10 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Αθόρυβη αλλά μεγάλη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης με τον ενσωματωμένο ανεμιστήρα για το διάστημα 1500CBM
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |

