Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
Το CE κατοχύρωσε τη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς κρύου αέρα HVAC για την αγορά υψηλών σημείων με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Το CE εγκεκριμένο κατοχύρωσε το ασημένιο σύστημα διασκορπιστών μυρωδιάς αργιλίου με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σιωπηλό λειτουργώντας HVAC
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
τετραγωνικών μέτρων 1000 υψηλός διασκορπιστής μυρωδιάς παραγωγής ζωηρόχρωμος επαγγελματικός με την αεραντλία
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου αρώματος αργιλίου 500ml 1000m2 50W
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μαύρος διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής μετάλλων με το Mountable διασκορπιστή 1000ml μυρωδιάς Hvac χρονομέτρων/τοίχων
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 110v/220v |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής αρώματος Hvac ηλεκτρικός, μηχανή διασκορπιστών δωματίων για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 50W 3000CBM HVAC ξενοδοχείων 4L αργιλίου
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 15W 500ml με έλεγχο μέσω εφαρμογής και τοποθέτηση σε τοίχο
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 0.5L 12V2A 1500cbm HVAC με τον ανεμιστήρα
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5L |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

