Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
1500cbm αυτόνομος διασκορπιστής 0.5L μυρωδιάς HVAC με τον ανεμιστήρα
| Όνομα: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5L |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Ψεκάζοντας μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων λόμπι ξενοδοχείων/μηχανή μυρωδιάς πετρελαίου αρώματος Aromatherapy
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
5000CBM αυτόνομοι μαύροι διασκορπιστές αέρα μετάλλων hvac για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |
Έξοχος διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής μετάλλων τοίχων νανοτεχνολογίας mountablle με 500ml
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Χωρίς θόρυβο 220V ξενοδοχείων ασημένιος ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων λόμπι με το essetial πετρέλαιο 1000ml
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Αυτόνομα Επαναγεμιζόμενα Διαχυτήρες Αρωμάτων Μεγάλης Έκτασης
| Χρώμα:: | Μαύρο / Λευκό |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Θόρυβος:: | < 30dba |
220V ασημένιο αργίλιο 1000 εμπορική μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων τετρ.μέτρου HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής 1000M2 4l με την αεραντλία της Ιαπωνίας για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
5000CBM αυτόνομο μαύρο σύστημα διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων 220V σιωπηλό λειτουργώντας HVAC
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Δύναμη:: | 31w |
5000cbm εισήγαγε το σύστημα διασκορπιστών μυρωδιάς αεραντλιών 110V HVAC με την ψηφιακή επίδειξη και το χρονόμετρο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

