Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
Εφεδρική αθόρυβη μεγάλη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης για το διάστημα 1500CBM
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
Τα ηλεκτρικά αναψυκτικά αέρα μετάλλων 1000m2 HVAC για το εγχώριο ξενοδοχείο πιέζουν τη σιωπηλή εργασία μηχανών μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Λόμπι ξενοδοχείων διασκορπιστών 500ML 12v 2A HVAC πετρελαίου αρώματος της Shell αργιλίου
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Ικανότητα: | >200ml |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου λόμπι 1500CBM 22W 500ml ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
Κρύου αέρα διάχυσης ζωηρόχρωμος διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου ηλεκτρικός για το μεγάλο διάστημα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι μηχανών 200m2 αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC με το πιστοποιητικό CE
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | Αριθ. |
| Χρώμα:: | πορτοκάλι |
Αρώματος διασκορπιστών εμπορικό μυρωδιάς μηχανών σύστημα μάρκετινγκ λόμπι ξενοδοχείων στάσεων μόνο
| Ικανότητα (CFM): | 1000 |
|---|---|
| Τύπος:: | Ιονιστής αέρα |
| Τάση:: | DC12V2A |
Η μαύρη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC 12V με το χρονόμετρο και 500ml ξαναγέμισε το μπουκάλι πετρελαίου
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 12V2A |
1000 χαμηλού θορύβου μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC τετραγωνικών μέτρων 500ml με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής/ισχυρή αντλία μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρήση: | μεγάλη περιοχή |
| Τάση:: | 12V2A |

