Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
2015 νέος διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής ψεκαστήρων άφιξης 110v ασημένιος εξωτερικός 4L
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς ουσιαστικού πετρελαίου 500ml 1500cbm 12V2A
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό: | γυαλί |
| Τάση: | 12V2A |
3000 CBM εμπορικές μηχανές μυρωδιάς λεωφόρων 1000ml HVAC αγορών/αυτόματος διασκορπιστής μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής λεωφόρων 4000ml HVAC Aluminnum αγορών με την αντλία της Ιαπωνίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
3000cbm κεντρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος κλιματισμού, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 50W HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Κάλυψη: | 3000CBM |
Επαγγελματική χωρίς θόρυβο μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς για 1000 τετραγωνικό μέτρο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς πετρελαίου 4ml/H 1500cbm λόμπι ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Υλικό:: | γυαλί |
Μέση μηχανή μυρωδιάς δωματίων περιοχής, διασκορπιστής 12v2a μυρωδιάς κλιματιστικών μηχανημάτων
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή μυρωδιάς δωματίων |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Υλικό:: | γυαλί |
5000 τετραγωνικά ανεμιστήρων μυρωδιάς διασκορπιστών ηλεκτρικών πόδια διασκορπιστών αρώματος, ξαναγεμισμένο 500ml μπουκάλι
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |

