Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
Αυτόματος διασκορπιστής μυρωδιάς ανεμιστήρων ηλεκτρικός για Gyms και κανένα έχον διαρροή nebulizer ανοξείδωτου πετρελαίου
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
1500CBM μόνο σύστημα ελέγχου μυρωδιών μηχανών διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς κάλυψης
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Τάση:: | DC12V2A |
HVAC εγκατέστησε τη διευθετήσιμη νανο τεχνολογία μηχανών αέρα μυρωδιάς για το λόμπι ξενοδοχείων
| Πηγή ισχύος: | ηλεκτρικός |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Τύπος: | Διαχύτης αιθέριων ελαίων |
Ηλεκτρική μηχανή αέρα μυρωδιάς στάσεων μόνη, διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για το διασκορπίζοντας άρωμα συστημάτων HVAC
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V μπουκάλι αργιλίου μηχανών 500ml διασκορπιστών μυρωδιάς σχεδίου HVAC μόδας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Το μαύρο μετάλλων αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων Χριστουγέννων χονδρικό ενσωμάτωσε το χρονόμετρο και την επίδειξη LCD
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
2000CBM διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής κάλυψης με το ουσιαστικό πετρέλαιο για το κατάστημα εμπορικών σημάτων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Σύστημα μάρκετινγκ μυρωδιάς διασκορπιστών 1000ml αρώματος αέρα λόμπι ξενοδοχείων HVAC για 5000 κυβικούς μετρητές
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
220V ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής Niose ελεύθερος με 500ml, 3000 CBM εξοπλισμός μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
3000cbm CE Rohs μηχανών αέρα μυρωδιάς διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου λόμπι ξενοδοχείων αρώματος
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

