Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
Διαφημιστικό Mionitor ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης μηχανών μυρωδιάς επίδειξης ηλεκτρικό
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
|---|---|
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
| Μέγεθος οθόνης: | Οθόνη 21,5 οδηγήσεων ίντσας |
Μόνο Sanitizer χεριών επίδειξης διαφήμισης Mionitor στάσεων 21,5 ίντσας και ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης διασκορπιστών μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Αριθμό μοντέλου: | MX-601 |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Δυναμικό: | 220-240V |
Πλαστική Μικρή Μηχανή Διαχύσεως Αρωμάτων DC Power Για Κάλυψη 100m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς Hvac/ασημένιος διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για την υπεραγορά
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
130ml ζωηρόχρωμος φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου τηλεχειρισμού
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Αργίλιο 100 τετραγωνικός διασκορπιστής αρώματος αέρα FT 130ml 6W
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Μαύρο αργίλιο διασκορπιστών 220V αρώματος δωματίων σπιτιών HVAC φορητό αυτόνομο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Φρεσκότερη μηχανή αέρα αργιλίου, ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς 12V 1A
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Αεραντλία: | Ιαπωνική αντλία Nidec |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Άνυδρη Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς έξυπνη APP μηχανή αρώματος αέρα ελέγχου
| Εγκατάσταση: | Συνδεμένος με HVAC |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |

