Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
500cbm κάλυψη Διασκορπιστές αρωματοθεραπείας με τοποθεσία τοίχου και χαμηλότερο από 35dB επίπεδο θορύβου
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
130ML ξαναγεμισμένη μηχανή μυρωδιάς αέρα πετρελαίου/αυτόματος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Έξοχος διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής μετάλλων τοίχων νανοτεχνολογίας mountablle με 500ml
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Επιλογή τηλεχειρισμού μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων Diffussion μυρωδιάς με τον ανεμιστήρα άμεσο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 1.5ml/H 15W 600cbm με την αεραντλία
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Τάση: | 12V1A |
400 ml διαχέτης αιθέριας θεραπείας αρωματικών ελαίων Η τέλεια προσθήκη στον ήσυχο χώρο σας
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Ικανότητα: | 500ml-2,6λ |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ακροφυσίων τηλεχειρισμού 6W DC12V POM
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |

