Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
Ο τοίχος τοποθετεί τον ηλεκτρικό διασκορπιστή αρώματος μυρωδιών 1000m3 αργιλίου
| Τύπος: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| εγκαταστήστε: | ο τοίχος τοποθετεί |
Αργίλιο μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων αγωγών 50W 4000ml 5000m3 HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
1000CBM το ακροφύσιο ψεκαστήρων μηχανών διασκορπιστών αρώματος συνδέει με το σύστημα HVAC
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τύπος: | διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου |
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
7 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων χρονικού ελέγχου ημερών, αναψυκτικό αρώματος αρώματος για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
Χαμηλού θορύβου αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων/εμπορικός διασκορπιστής αρώματος μεγάλης περιοχής
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | χαμηλού θορύβου |
| Δύναμη:: | 50W |
5 Ομάδες Χρονοδιακόπτης Ρυθμίσεις Ξενοδοχείο Μυρωτή μηχανή, 120 ml Μυρωτική χωρητικότητα Αερο αρωματική μηχανή
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 50W 3000CBM HVAC ξενοδοχείων 4L αργιλίου
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
1000CBM εμπορικό ακροφύσιο 12V HVAC αργιλίου μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς
| Εγκατάσταση: | Συνδεδεμένο με HVAC |
|---|---|
| Ονομαστική συχνότητα: | 50 HZ |
| Ενταση ήχου: | < 25dba |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος με 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |

