Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
200 διασκορπιστής αέρα μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων/εμπορικό αναψυκτικό αέρα θέσεων αυτόματο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
DC12V μπουκάλι αργιλίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος μηχανών 15W αέρα μυρωδιάς αρώματος
| Κάλυψη: | 1200CBM |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |
| Δύναμη (ψ): | 15W |
Κάθετη μηχανή αέρα μυρωδιάς αργιλίου 200m3 300CFM 5W 130ml
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
Washable διπλή μηχανή επανακαταλογηστέο άνυδρο 250H 100sqm αέρα μυρωδιάς ακροφυσίων
| Τύπος: | Αεραντλία |
|---|---|
| Ικανότητα: | 10-50ml |
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
Αργιλίου 500ML μυρωδιάς αέρα μηχανών DC12V μέσος διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος περιοχής ηλεκτρικός
| Χρώμα:: | πορφυρός |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 1.5ml/hour |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
Φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου τηλεχειρισμού κανένας θόρυβος πετρελαίου διαρροής χαμηλότερα
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου αρώματος αργιλίου 500ml 1000m2 50W
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Προσαρμοσμένο σύστημα παράδοσης μυρωδιάς κλιματισμού χρώματος ηλεκτρικό κεντρικό για το γραφείο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |

