Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
Προσαρμοσμένοι σιωπηλοί διασκορπιστές HVAC Aromatherapy που εγκαθίστανται για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
5W ξενοδοχείο μυρωδιά μηχανή 120ml χωρητικότητα 800-1000sq.Ft Περιοχή κάλυψης
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
1 ml/h Μηχανή διάχυσης μυρωδιών Χαμηλό επίπεδο θορύβου 25dB 5 ομάδες Ρυθμιστής χρόνου
| Όγκος ψεκασμού: | 1ml/H |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
100ml Αρωματική χωρητικότητα Αρωματικός διασκορπιστής Η απόλυτη εμπειρία αρωματικής θεραπείας με τάση 12V
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30λεπτο διάστημα ψεκασμού Μικρός διασκορπιστής αρώματος για ένα αναζωογονητικό χώρο
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Μηχανή διάχυσης λευκών αρωμάτων από πλαστικό για ηρεμιστική αρωματοθεραπεία
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
30 ml/h Σπρέι Διαχέτης μυρωδιάς όγκου με διάστημα ψεκασμού 30 λεπτών Ανώτερη απόδοση
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Προσαρμοσμένος ξενοδοχείων μυρωδιάς διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής αργιλίου HVAC μηχανών ασημένιος
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μακράς διαρκείας μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ABS PP με τον όγκο ψεκασμού 25-50ml/H
| Scent Capacity: | 10ml |
|---|---|
| Spray Volume: | 25-50ml/h |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
Μηχάνημα αρωματισμού 12V με χωρητικότητα αρώματος 100ml 'Ικανοποίηση'
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |

