Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 180 προϊόντα.
0.1ml/h ακροφύσιο αργιλίου μετάλλων μηχανών DC12V 250ml διασκορπιστών μυρωδιάς
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500ml-2,6λ |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Μηχανή αρωματισμού που τοποθετείται στον τοίχο με κάλυψη 300CBM και σιωπηλή λειτουργία για διάχυση αιθέριας λάδι
| Ικανότητα: | 250 ml |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 36 dB |
| Εξουσία: | 5W |
Ηλεκτρική δροσερή υδρονέφωσης αέρα αρώματος διασκορπιστών μηχανή αρώματος αρώματος μετάλλων άνυδρη
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
|---|---|
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
| Ικανότητα (CFM): | 600cbm |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| Ικανότητα: | 500ml~2,6L |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Έξυπνη ψηφιακή επίδειξη που διαφημίζει τον αυτόματο διανομέα Sanitiser χεριών
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
Μη επαφή που διαφημίζει την επίδειξη Mionitor/αυτόματο Sanitizer χεριών
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης Mionitor |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Ο τοίχος διασκορπιστών αρώματος λογότυπων HVAC συνήθειας τοποθέτησε το διασκορπιστή αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου
| Έλεγχος υγρασίας: | Humidistat |
|---|---|
| Λειτουργία συγχρονισμού: | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

