Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 180 προϊόντα.
Η εμπορική μηχανή App μυρωδιάς HVAC έλεγξε τον άνυδρο διασκορπιστή αέρα μυρωδιάς
| Χρώμα: | Ασπρο μαύρο |
|---|---|
| Χωρητικότητα (CFM): | 600 cbm |
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
Επανακαταλογηστέο άνυδρο Washable ακροφύσιο 50ml διασκορπιστών 100sqm αέρα μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
Εμπορική ηλεκτρική μηχανή διάχυσης αρώματος αέρα 500ml HVAC Μηχανή οικιακού αρώματος με ανεμιστήρα
| Ξαναγεμίστε το μπουκάλι: | 500 ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | όχι |
| Χρώμα:: | Λευκό / Κόκκινο |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Μηχανή αέρα με λευκή μυρωδιά με ενεργοποιημένο χρονοδιακόπτη με χαμηλό επίπεδο θορύβου και αποτελεσματικότητα
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα με Τηλεχειριστήριο, Κάλυψη 100m2 και Όγκος Ψεκασμού 30ml/h
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
30ml/H μηχανή αέρα μυρωδιάς για το άρωμα Aromatherapy και τη διάχυση μυρωδιάς
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
ΣΥΝΕΧΟΥΣ δύναμης τηλεχειρισμού μυρωδιάς αέρα μικρό μέγεθος χρώματος μηχανών άσπρο
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Ελεγχόμενη από εφαρμογή 2000 CBM κάλυψη HVAC συμβατό μυρωδιά αέρα μηχανή για εμπορικούς χώρους
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 30 W |
| Δυναμικό: | 12 V |

