Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
Πορφυρή ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς Hvac στάσεων μόνη για 1000 τετραγωνικό μέτρο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
διασκορπιστής 31w αρώματος ελέγχου οσμών 5000cbm 6ml/H για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Ανώτατη κατανάλωση πετρελαίου: | 6ml/H±5% |
| Τεχνολογία: | Cold-air διάχυση |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος διασκορπιστών αρώματος αέρα Aromatherapy Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
Aroma 360 Air Scent Diffuser Machine 300cbm Bluetooth Mobile App Control
| Όνομα: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Τάση: | 12V1A |
Όγκος ψεκασμού ικανότητας 25-50ml/h αναψυκτικών 10ml αέρα τηλεχειρισμού ABS PP
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
3000cbm κεντρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος κλιματισμού, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 50W HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Κάλυψη: | 3000CBM |
Μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων κρύας διάχυσης 4000ml 5000m3
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Φιλική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων Eco με το σύστημα HVAC κανένας υπερηχητικός
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων |
|---|---|
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

