Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 180 προϊόντα.
Αυτόματος μυρωδιάς διασκορπιστών μηχανών LCD επίδειξης μίνι διασκορπιστής αρώματος αέρα υδρονέφωσης ανεμιστήρων δροσερός
| Ισχύς (W): | 5 |
|---|---|
| Τάση (V): | 12 |
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
400 ml Διαχυστές αρωματοθεραπείας με μέγιστη κατανάλωση λάδι 1,5 Ml/ H ± 5% 20, 2*8*15, 5 Cm Μέγεθος προϊόντος
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
άνυδρο αργίλιο μηχανών μυρωδιάς τηλεχειρισμού 130ml 12V1A
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
Τοποθετημένος τοίχος αέρα αρώματος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος μηχανών άνυδρος για το ξενοδοχείο
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | Εμπορικός |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
σιωπηλές λειτουργώντας εμπορικές μηχανές μυρωδιάς 12V 1A για τα καταστήματα εμπορικών σημάτων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερα ανταλλακτικά |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| App-ελεγχόμενος: | ΝΑΙ |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Αριθμό μοντέλου: | MX-601 |
|---|---|
| Διαστάσεις προϊόντων: | 30*15*36 εκ |
| Διαστάσεις συσκευασίας: | 42*41*48 εκ |
Ονειρεύομαι το ξενοδοχείο συλλογή αρωματικών ελαίων φυσικό λευκό τσάι κέδρος και σανταλόξυλα για μια χαλαρωτική εμπειρία
| Υλικό: | Φυσική ουσία |
|---|---|
| Μυρωδιά: | Ονειρεύομαι. |
| Χαρακτηριστικά: | Για τη χρήση διασκορπιστών αρώματος |
Καμπανά 500 ml Hotel Collection Αιθέρια έλαια με λεμόνι Ιασμίνιο και άλλα αρώματα
| Υλικό: | Φυσική ουσία |
|---|---|
| Μυρωδιά: | Καμπίνα |
| Χαρακτηριστικά: | Για τη χρήση διασκορπιστών αρώματος |

