Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
1500CBM μόνο σύστημα ελέγχου μυρωδιών μηχανών διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς κάλυψης
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Τάση:: | DC12V2A |
Στον τοίχο το μαύρο διαχέα αρωματικής θεραπείας εμφάνιση χρώμα μαύρο/λευκό
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Μέγεθος προϊόντος: | 65*15*14 ((Cm) |
24K Magic Hotel κλιματιστικά αρωματικά έλαια για επαγγελματική και οικιακή χρήση
| Υλικό: | Φυσική ουσία |
|---|---|
| Μυρωδιά: | Μαγεία 24K |
| Χαρακτηριστικά: | Για τη χρήση διασκορπιστών αρώματος |
Χονδρικό υλικό μετάλλων διασκορπιστών αρώματος δωματίων και διάρκεια ζωής 8000 ωρών
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
διασκορπιστής 6ml/h πετρελαίου 31w 5000cbm Aromatherapy για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Υγιής όγκος: | < 40dba=""> |
Λόμπι ξενοδοχείων διασκορπιστών 500ML 12v 2A HVAC πετρελαίου αρώματος της Shell αργιλίου
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Ικανότητα: | >200ml |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Τοποθετημένο τοίχος σύστημα 1000 μυρωδιάς HVAC τετράγωνο. Πόδ. άσπρο χρώμα περιοχής κάλυψης
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |

