Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
Πλαστικοί διασκορπιστές αρωματοθεραπείας 0,5 λίβρες μπουκάλι πετρελαίου 400 ml για αρωματοθεραπεία στο υπνοδωμάτιο ή το καθιστικό
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
500 ml Συλλογή My Way Hotel Αρωματικό Έλαιο, Λεμόνι Σανταλόξυλο Άμβυρο Αρώμα
| Υλικό: | Φυσική ουσία |
|---|---|
| Μυρωδιά: | Ο τρόπος μου |
| Χαρακτηριστικά: | Για τη χρήση διασκορπιστών αρώματος |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Μεγάλος διασκορπιστής 22W αρώματος μηχανών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης με τον ανεμιστήρα
| Κάλυψη: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Τάση:: | DC12V2A |
Μηχανή διάχυσης αρωμάτων 12V 10W HVAC για εμπορική αρωματοθεραπεία
| Ισχύς: | 10W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 2-3 λίτρα |
Επαναληπτικής χρήσεως διασκορπιστής μυρωδιάς HVAC κανένα υπερηχητικό τοποθετημένο τοίχος 1200m3 15W
| Δύναμη (ψ): | 15W |
|---|---|
| Τάση (β): | 12v |
| Εφαρμογή: | εμπορικός |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | 150 ml (5,07 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |

