Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 180 προϊόντα.
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | 150 ml (5,07 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| Ελεγχόμενος από την εφαρμογή: | Ναί |
|---|---|
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
| Υλικό: | Μέταλλο |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Επαγγελματικός διαχύτης αιθέριων ελαίων 250ml, επιτοίχιας τοποθέτησης, σύστημα αρωματισμού HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
Εμπορικός διασκορπιστής αρώματος 1000ml 15W HVAC σύστημα μυρωδιών
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |

