Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 180 προϊόντα.
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Nebulizer 6.5H μυρωδιάς αρώματος ABS PBT που χρεώνεται Humidification POK
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Νοικοκυριό |
| Ιδιωτικό καλούπι: | Ναί |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 15W 500ml με έλεγχο μέσω εφαρμογής και τοποθέτηση σε τοίχο
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Ικανότητα: | 800ml |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Αθόρυβος επιτοίχιος επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων 15W, κάλυψη 1200m3
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
Μηχανή 300cbm διασκορπιστών μυρωδιάς μικρής περιοχής 130ml 6W
| Χρώμα:: | ασήμι, ο Μαύρος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Λευκός AC Powered HVAC Scent Diffuser 130ml Χωρητικότητα για αιθέριο έλαιο
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |

