Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
5000 CBM μεγάλος διασκορπιστής πετρελαίου Aromatherapy μηχανών μυρωδιάς υδρονέφωσης εμπορικός
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |
Διασκορπιστής αρώματος μετάλλων 22w 1000ml 3000cbm HVAC για το ξενοδοχείο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 300*150*360mm |
| Τάση (β): | 220 |
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Χρήση αποσμητικού χώρου: | Ατομοποίηση |
|---|---|
| διάσταση: | 163*50*125 χλστ |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
διασκορπιστής αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου διασκορπιστών HVAC μυρωδιάς αέρα 1.8ml/H 1200CBM
| Υγιής όγκος: | < 20dba=""> |
|---|---|
| Κάλυψη: | 1200CBM |
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |
Ξενοδοχείων αέρα μυρωδιάς διασκορπιστών μηχανών σιωπηλή μηχανή αρώματος αρώματος λειτουργίας ηλεκτρική
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | σιωπηλή λειτουργία |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερα ανταλλακτικά |
| Διάσταση: | 163*50*125mm |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
Ηλεκτρικό μηχάνημα αρώματος σπιτιού Τηλεχειριστήριο μηχάνημα αποσμητικού αέρα από ανοδιωμένο αλουμίνιο
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Εξουσία:: | 6W |
| Χρώμα:: | Μαύρο ασήμι |
Μηχανή αρώματος αέρα υπηρεσιών cOem, αυτόματη στάση μηχανών αρώματος μόνο
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

