Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 184 προϊόντα.
Μόνος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς ξενοδοχείων 22W 1500cbm 500ml στάσεων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Διασκορπιστές εγκατάστασης 150Ml 500CBM Aromatherapy HVAC
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστές Aromatherapy |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος μετάλλων 22W 2000m3 500ml Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500/1000ml |
| Τάση (β):: | DC12V |
Χαμηλού θορύβου μικρός διασκορπιστής πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς εγχώριου Aromatherapy
| Τηλεχειρισμός: | Ναι |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Προσαρμοσμένος ξενοδοχείων μυρωδιάς διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής αργιλίου HVAC μηχανών ασημένιος
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Πλαστικοί διασκορπιστές αρωματοθεραπείας 0,5 λίβρες μπουκάλι πετρελαίου 400 ml για αρωματοθεραπεία στο υπνοδωμάτιο ή το καθιστικό
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
Nebulizer άνυδρος διασκορπιστής USB 1.5W 100mA αέρα Aromatherapy PP PBT
| Όνομα προϊόντων: | Διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων |
|---|---|
| Τύπος: | Αεραντλία |
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
διασκορπιστής 31w αρώματος ελέγχου οσμών 5000cbm 6ml/H για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Ανώτατη κατανάλωση πετρελαίου: | 6ml/H±5% |
| Τεχνολογία: | Cold-air διάχυση |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος με 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
σιωπηλές λειτουργώντας εμπορικές μηχανές μυρωδιάς 12V 1A για τα καταστήματα εμπορικών σημάτων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερα ανταλλακτικά |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| App-ελεγχόμενος: | ΝΑΙ |

