Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 184 προϊόντα.
5 Ομάδες Χρονοδιακόπτης Ρυθμίσεις Ξενοδοχείο Μυρωτή μηχανή, 120 ml Μυρωτική χωρητικότητα Αερο αρωματική μηχανή
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Αριθμό μοντέλου: | MX-601 |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Δυναμικό: | 220-240V |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
400 ml διαχέτης αιθέριας θεραπείας αρωματικών ελαίων Η τέλεια προσθήκη στον ήσυχο χώρο σας
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 50W 3000CBM HVAC ξενοδοχείων 4L αργιλίου
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |

