Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 184 προϊόντα.
Ο τοίχος διασκορπιστών αρώματος λογότυπων HVAC συνήθειας τοποθέτησε το διασκορπιστή αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου
| Έλεγχος υγρασίας: | Humidistat |
|---|---|
| Λειτουργία συγχρονισμού: | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Διανοητικός διαχέτης ελαίου αρωματικής θεραπείας με ανεμιστήρα Μέγιστη έκταση κάλυψης 5000m3
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |
Τοποθετημένος τοίχος αέρα αρώματος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος μηχανών άνυδρος για το ξενοδοχείο
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | Εμπορικός |
Εύκολη ρύθμιση χρονοδιακόπτη Διαχέτης αιθέριας λάδις αρώματος με τάση 12V1A για 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/να λειτουργήσει και απόδοση
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 1.5ml/H 15W 600cbm με την αεραντλία
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Τάση: | 12V1A |
Μηχανή μυρωδιού αλουμινίου, διαχέτης αρωματικού ελαίου με ρύθμιση χρονοδιακόπτη 1H / 3H / 6H / ON
| Κατανάλωση ενέργειας: | 5W |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα μυρωδιού: | 120 ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
Συνήθειας 500ml βιομηχανική μυρωδιάς εγχώρια χρήση ξενοδοχείων διασκορπιστών εμπορική
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Προσαρμοσμένος διασκορπιστής πετρελαίου μετάλλων αργιλίου μηχανών αέρα μυρωδιάς αρώματος ξενοδοχείων
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
Προσαρμοσμένη μηχανή αέρα για ξενοδοχεία με αρώματα από μέταλλο 500 τετραγωνικά μέτρα
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |

