Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
Επιτοίχιος Επαγγελματικός Διαχύτης Αρώματος 8W 12V HVAC Σύστημα Αρωματισμού
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 101-200 ml |
Εμπορικός διασκορπιστής αρώματος 1000ml 15W HVAC σύστημα μυρωδιών
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
30λεπτο διάστημα ψεκασμού Μικρός διασκορπιστής αρώματος για ένα αναζωογονητικό χώρο
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Ζωηρόχρωμη μηχανή αέρα μυρωδιάς αργιλίου αθόρυβη λειτουργώντας για το γραφείο χαμηλού θορύβου
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
ΣΥΝΕΧΟΥΣ δύναμης τηλεχειρισμού μυρωδιάς αέρα μικρό μέγεθος χρώματος μηχανών άσπρο
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα Πλαστικού με Κάλυψη 100m2, Διάστημα Ψεκασμού 30 λεπτών και Πλαστικό Υλικό
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
7 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων χρονικού ελέγχου ημερών, αναψυκτικό αρώματος αρώματος για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
3000cbm κεντρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος κλιματισμού, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 50W HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Κάλυψη: | 3000CBM |
Μηχανή διάχυσης λευκών αρωμάτων από πλαστικό για ηρεμιστική αρωματοθεραπεία
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |

