Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
Επιλογή τηλεχειρισμού μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων Diffussion μυρωδιάς με τον ανεμιστήρα άμεσο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Χαμηλός θόρυβος 32dba αρωματικός διασκορπιστής αιθέρια έλαια προηγμένη τεχνολογία για κάλυψη 500cbm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Washable διπλή μηχανή επανακαταλογηστέο άνυδρο 250H 100sqm αέρα μυρωδιάς ακροφυσίων
| Τύπος: | Αεραντλία |
|---|---|
| Ικανότητα: | 10-50ml |
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
Επανακαταλογηστέο άνυδρο Washable ακροφύσιο 50ml διασκορπιστών 100sqm αέρα μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
Μηχανή διαχέτριας αρωμάτων 12V Διαμόρφωση αλουμινίου Εντολή μυρωδιά 1ml/h Όγκος ψεκασμού
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ικανότητας 2W 10ml με την παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
|---|---|
| Power Consumption: | 2W |
| Material: | ABS+PP |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Μηχανή αέρα με λευκή μυρωδιά με ενεργοποιημένο χρονοδιακόπτη με χαμηλό επίπεδο θορύβου και αποτελεσματικότητα
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Αθόρυβος επιτοίχιος επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων 15W, κάλυψη 1200m3
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 15W 500ml με έλεγχο μέσω εφαρμογής και τοποθέτηση σε τοίχο
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |

