Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο σύστημα παράδοσης μυρωδιάς κλιματισμού χρώματος ηλεκτρικό κεντρικό για το γραφείο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Χρήση αποσμητικού χώρου: | Ατομοποίηση |
|---|---|
| διάσταση: | 163*50*125 χλστ |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Ηλεκτρική δροσερή υδρονέφωσης αέρα αρώματος διασκορπιστών μηχανή αρώματος αρώματος μετάλλων άνυδρη
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
|---|---|
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
| Ικανότητα (CFM): | 600cbm |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Αριθμό μοντέλου: | MX-601 |
|---|---|
| Διαστάσεις προϊόντων: | 30*15*36 εκ |
| Διαστάσεις συσκευασίας: | 42*41*48 εκ |
Προσαρμοσμένοι σιωπηλοί διασκορπιστές HVAC Aromatherapy που εγκαθίστανται για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
1500CBM μόνο σύστημα ελέγχου μυρωδιών μηχανών διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς κάλυψης
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Τάση:: | DC12V2A |
Ξενοδοχείων αέρα μυρωδιάς διασκορπιστών μηχανών σιωπηλή μηχανή αρώματος αρώματος λειτουργίας ηλεκτρική
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | σιωπηλή λειτουργία |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερα ανταλλακτικά |
| Διάσταση: | 163*50*125mm |
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος διασκορπιστών αρώματος αέρα Aromatherapy Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |

