Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
Προσαρμοσμένος ξενοδοχείων μυρωδιάς διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής αργιλίου HVAC μηχανών ασημένιος
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Πλαστικοί διασκορπιστές αρωματοθεραπείας 0,5 λίβρες μπουκάλι πετρελαίου 400 ml για αρωματοθεραπεία στο υπνοδωμάτιο ή το καθιστικό
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
Nebulizer άνυδρος διασκορπιστής USB 1.5W 100mA αέρα Aromatherapy PP PBT
| Όνομα προϊόντων: | Διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων |
|---|---|
| Τύπος: | Αεραντλία |
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
διασκορπιστής 31w αρώματος ελέγχου οσμών 5000cbm 6ml/H για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Ανώτατη κατανάλωση πετρελαίου: | 6ml/H±5% |
| Τεχνολογία: | Cold-air διάχυση |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος με 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
σιωπηλές λειτουργώντας εμπορικές μηχανές μυρωδιάς 12V 1A για τα καταστήματα εμπορικών σημάτων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερα ανταλλακτικά |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| App-ελεγχόμενος: | ΝΑΙ |
WIFI 4G APP Control 150ml χωρητικότητα Αθόρυβη λειτουργία Αρωματική μηχανή αέρα για εμπορική και ξενοδοχειακή χρήση
| Ικανότητα: | 150mL |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 5 W |
Χαμηλού θορύβου διασκορπιστής 10W πετρελαίου μηχανών 100ml αέρα μυρωδιάς με μακράς διαρκείας
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
400 ml Διαχυστές αρωματοθεραπείας με μέγιστη κατανάλωση λάδι 1,5 Ml/ H ± 5% 20, 2*8*15, 5 Cm Μέγεθος προϊόντος
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
ΔΙΔΥΜΗ μηχανή 500ml αέρα μυρωδιάς μετάλλων διάχυσης κρύου αέρα αντλιών για την περιοχή τετραγωνικών μέτρων 200
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |

