Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 184 προϊόντα.
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | 150 ml (5,07 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Μηχανή αρώματος αέρα υπηρεσιών cOem, αυτόματη στάση μηχανών αρώματος μόνο
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
130ML ξαναγεμισμένη μηχανή μυρωδιάς αέρα πετρελαίου/αυτόματος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Διευθετήσιμη ικανότητα μυρωδιάς συστημάτων 130ml μυρωδιάς Hvac υδρονέφωσης ουσιαστικού πετρελαίου
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500ml-2,6λ |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Αργίλιο 100 τετραγωνικός διασκορπιστής αρώματος αέρα FT 130ml 6W
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
Φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου τηλεχειρισμού κανένας θόρυβος πετρελαίου διαρροής χαμηλότερα
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

