Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
1000 μέταλλο λόμπι 500ml ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων
| Δύναμη (ψ): | 10 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Επαναληπτικής χρήσεως διασκορπιστής μυρωδιάς HVAC κανένα υπερηχητικό τοποθετημένο τοίχος 1200m3 15W
| Δύναμη (ψ): | 15W |
|---|---|
| Τάση (β): | 12v |
| Εφαρμογή: | εμπορικός |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| Ικανότητα: | 500ml~2,6L |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Χονδρική Μηχανή Αρώματος 500ML Χωρητικότητας 12V Τάσης με Κάλυψη 500CBM για Μεγάλους Χώρους
| παραγωγή υδρονέφωσης: | 1000 γαλόνια/ημέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
| Ικανότητα: | 500 ml |
Ο τοίχος τοποθετεί τον ηλεκτρικό διασκορπιστή αρώματος μυρωδιών 1000m3 αργιλίου
| Τύπος: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| εγκαταστήστε: | ο τοίχος τοποθετεί |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
HVAC εγκατέστησε τη διευθετήσιμη νανο τεχνολογία μηχανών αέρα μυρωδιάς για το λόμπι ξενοδοχείων
| Πηγή ισχύος: | ηλεκτρικός |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Τύπος: | Διαχύτης αιθέριων ελαίων |
130ml ζωηρόχρωμος φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου τηλεχειρισμού
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Στον τοίχο το μαύρο διαχέα αρωματικής θεραπείας εμφάνιση χρώμα μαύρο/λευκό
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Μέγεθος προϊόντος: | 65*15*14 ((Cm) |

