Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
Αργίλιο μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων αγωγών 50W 4000ml 5000m3 HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
1000CBM εμπορικό ακροφύσιο 12V HVAC αργιλίου μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς
| Εγκατάσταση: | Συνδεδεμένο με HVAC |
|---|---|
| Ονομαστική συχνότητα: | 50 HZ |
| Ενταση ήχου: | < 25dba |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
σύστημα μυρωδιάς 50W HVAC χρονόμετρο 12 X 8 X 4 ίντσας που θέτει για τη χρήση Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
Ηλεκτρικό μηχάνημα αρώματος σπιτιού Τηλεχειριστήριο μηχάνημα αποσμητικού αέρα από ανοδιωμένο αλουμίνιο
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Εξουσία:: | 6W |
| Χρώμα:: | Μαύρο ασήμι |
Πορφυρή ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς Hvac στάσεων μόνη για 1000 τετραγωνικό μέτρο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Χαμηλού θορύβου αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων/εμπορικός διασκορπιστής αρώματος μεγάλης περιοχής
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | χαμηλού θορύβου |
| Δύναμη:: | 50W |
Φιλική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων Eco με το σύστημα HVAC κανένας υπερηχητικός
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων |
|---|---|
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων κρύας διάχυσης 4000ml 5000m3
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ακροφυσίων τηλεχειρισμού 6W DC12V POM
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |

