Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Ηλεκτροστατικός διασκορπιστής μυρωδιών με κάλυψη 4000-6000CBM και διασκορπιστής αρώματος που ελέγχεται από εφαρμογή για μεγάλους χώρους
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟΣ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000 CFM |
| Εξουσία: | 100W |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 50W |
Μαύρο αργίλιο διασκορπιστών 220V αρώματος δωματίων σπιτιών HVAC φορητό αυτόνομο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Μηχανή 300cbm διασκορπιστών μυρωδιάς μικρής περιοχής 130ml 6W
| Χρώμα:: | ασήμι, ο Μαύρος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |

