Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς Hvac/ασημένιος διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για την υπεραγορά
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 8W 12V Αθόρυβη λειτουργία 100-200ml
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 101-200 ml |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι 75W 5000cbm 6.5ml/h HVACcommercial ξενοδοχείων, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς HVAC
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Aroma 360 Air Scent Diffuser Machine 300cbm Bluetooth Mobile App Control
| Όνομα: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Τάση: | 12V1A |
Η εμπορική μηχανή App μυρωδιάς HVAC έλεγξε τον άνυδρο διασκορπιστή αέρα μυρωδιάς
| Χρώμα: | Ασπρο μαύρο |
|---|---|
| Χωρητικότητα (CFM): | 600 cbm |
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα με Τηλεχειριστήριο, Κάλυψη 100m2 και Όγκος Ψεκασμού 30ml/h
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Αυτόματος διασκορπιστής 1000ml αρώματος μετάλλων Hvac 22W
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500/1000ml |
| Τάση (β):: | DC12V |
1000 ml χωρητικότητας σιδερένιας σκόνης επικαλυμμένος HVAC αρωματικός διαχέτης με κάλυψη 4000-6000CBM για εμπορική χρήση
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟΣ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000 ml |
| Εξουσία: | 100W |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Ικανότητα: | 500ml-2,6λ |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |

