Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 194 προϊόντα.
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
500cbm κάλυψη Διασκορπιστές αρωματοθεραπείας με τοποθεσία τοίχου και χαμηλότερο από 35dB επίπεδο θορύβου
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Επικονόμενο στο τοίχωμα λευκό διασκορπιστή αρώματος με τάση 12V υπερσιωπηλός θόρυβος 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Συγκρότηση αιθέριας ελαίας: | 500 ml |
Τοποθετημένο τοίχος σύστημα 1000 μυρωδιάς HVAC τετράγωνο. Πόδ. άσπρο χρώμα περιοχής κάλυψης
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Στον τοίχο τοποθετημένος διασκορπιστής μυρωδιών μπάνιου, απλός και απλός διασκορπιστής αρωματοθεραπείας 20,2*8*15,5 cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |

