Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 236 προϊόντα.
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος λόμπι HVAC ξενοδοχείων με τη συμπιεσμένη αεραντλία
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
2000CBM Coverage spa έξοχος ήρεμος διασκορπιστών αρώματος δωματίων με το ξαναγεμισμένο άρωμα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
2000CBM έξοχο αθόρυβο 220V HVAC κάλυψης μαύρο σύστημα μυρωδιάς μετάλλων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μαύρο σύστημα μηχανών HVAC μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρικό 220V εμπορικό για τη μεγάλη περιοχή 700m2
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μαύρο σύστημα μυρωδιάς μετάλλων έξοχο αθόρυβο 220v HVAC για τον καφέ, κάλυψη 2000CBM
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
διασκορπιστής 31w αρώματος ελέγχου οσμών 5000cbm 6ml/H για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Ανώτατη κατανάλωση πετρελαίου: | 6ml/H±5% |
| Τεχνολογία: | Cold-air διάχυση |
Έτοιμη προς χρήση διευθετήσιμη μυρωδιά αρώματος διασκορπιστών μυρωδιάς μεγάλης περιοχής μετάλλων παλτών σκονών
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |
Χωριστά ακροφύσιο διασκορπιστών μυρωδιάς μεγάλης περιοχής HVAC και μπουκάλια πετρελαίου 2L
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς Hvac/ασημένιος διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για την υπεραγορά
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Εμπορική ηλεκτρική μηχανή διάχυσης αρώματος αέρα 500ml HVAC Μηχανή οικιακού αρώματος με ανεμιστήρα
| Ξαναγεμίστε το μπουκάλι: | 500 ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | όχι |
| Χρώμα:: | Λευκό / Κόκκινο |

