Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 184 προϊόντα.
Άνυδρη Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς έξυπνη APP μηχανή αρώματος αέρα ελέγχου
| Εγκατάσταση: | Συνδεμένος με HVAC |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Επαγγελματικός διαχύτης αιθέριων ελαίων 250ml, επιτοίχιας τοποθέτησης, σύστημα αρωματισμού HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
Διασκορπιστής αρώματος μετάλλων 22w 1000ml 3000cbm HVAC για το ξενοδοχείο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 300*150*360mm |
| Τάση (β): | 220 |
30ml/H μηχανή αέρα μυρωδιάς για το άρωμα Aromatherapy και τη διάχυση μυρωδιάς
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Για επαγγελματική χρήση χαρούμενο άρωμα διασκορπιστών αέρα Hvac μυρωδιάς Eco φιλικό με τον τηλεχειρισμό
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα): | 12 |
Λευκός AC Powered HVAC Scent Diffuser 130ml Χωρητικότητα για αιθέριο έλαιο
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
διασκορπιστής 6ml/h πετρελαίου 31w 5000cbm Aromatherapy για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Υγιής όγκος: | < 40dba=""> |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |

