Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 184 προϊόντα.
Μηχανή αρωματικού αέρα με χρονόμετρο με χαμηλό επίπεδο θορύβου και τύπο αρώματος αιθέριας ελαίου
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
30 ml/h Μηχανή αέρα με μυρωδιά αιθέριας λάδις και συνεχές ρεύμα
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
Μηχάνημα αρωματισμού 12V με χωρητικότητα αρώματος 100ml 'Ικανοποίηση'
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου αρώματος αργιλίου 500ml 1000m2 50W
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
DC12V μπουκάλι αργιλίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος μηχανών 15W αέρα μυρωδιάς αρώματος
| Κάλυψη: | 1200CBM |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |
| Δύναμη (ψ): | 15W |
Πλαστική Μικρή Μηχανή Διαχύσεως Αρωμάτων DC Power Για Κάλυψη 100m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
5000 CBM μεγάλος διασκορπιστής πετρελαίου Aromatherapy μηχανών μυρωδιάς υδρονέφωσης εμπορικός
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |
Διασκορπιστές πετρελαίου μπουκαλιών 500CBM Aromatherapy HVAC 150Ml PET για το πέρασμα
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστές Aromatherapy |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
διασκορπιστής αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου διασκορπιστών HVAC μυρωδιάς αέρα 1.8ml/H 1200CBM
| Υγιής όγκος: | < 20dba=""> |
|---|---|
| Κάλυψη: | 1200CBM |
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |

