Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ custom fragrance oil ] αγώνας 184 προϊόντα.
100% Pure Customized Hotel Collection Fragrance Oil For Perfume Diffuser
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Εισαγόμενο Λειτουργικό Έλαιο Αρωμάτων Καθαρής Φυτικής Εκχύλισης 100% Καθαρό Αιθέριο Έλαιο 500ml για Διαχυτήρες
| Μοντέλο Αρ.: | Ριτζ Κάρλτον |
|---|---|
| Einecs: | 289-995-2 |
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
Λόμπι ξενοδοχείων διασκορπιστών 500ML 12v 2A HVAC πετρελαίου αρώματος της Shell αργιλίου
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Ικανότητα: | >200ml |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Αργιλίου 500ML μυρωδιάς αέρα μηχανών DC12V μέσος διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος περιοχής ηλεκτρικός
| Χρώμα:: | πορφυρός |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 1.5ml/hour |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
2000kgs Production Capacity Natural Extraction Essential Oil in 500ml Aluminum Bottle for Customization
| Τόμος: | 500mL |
|---|---|
| Αριθμός EINECS: | 289-995-2 |
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
Μπουκάλι Συσκευή Ξενοδοχείου Συλλογή αιθέρια έλαια 120 ml My Way άρωμα
| Συσκευή: | μπουκάλι |
|---|---|
| Φύλο: | Ανεξάρτητο |
| Ονομασία του προϊόντος: | Hotel Collection Fragrance Oil |
Καμπανά 500 ml Hotel Collection Αιθέρια έλαια με λεμόνι Ιασμίνιο και άλλα αρώματα
| Υλικό: | Φυσική ουσία |
|---|---|
| Μυρωδιά: | Καμπίνα |
| Χαρακτηριστικά: | Για τη χρήση διασκορπιστών αρώματος |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Ικανότητα: | 800ml |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
1000CBM το ακροφύσιο ψεκαστήρων μηχανών διασκορπιστών αρώματος συνδέει με το σύστημα HVAC
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τύπος: | διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου |
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
100ml Αρωματική χωρητικότητα Αρωματικός διασκορπιστής Η απόλυτη εμπειρία αρωματικής θεραπείας με τάση 12V
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |

