Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 12v white aroma diffuser ] αγώνας 70 προϊόντα.
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
DC12V μπουκάλι αργιλίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος μηχανών 15W αέρα μυρωδιάς αρώματος
| Κάλυψη: | 1200CBM |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |
| Δύναμη (ψ): | 15W |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
Διασκορπιστής 12V2A αρώματος λόμπι ξενοδοχείων μετάλλων 22W 1500CBM
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
12V άσπρος πλαστικός μικρός διασκορπιστής αρώματος δωματίων αντλιών της Ιαπωνίας μεγέθους σιωπηλός
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
150ml μαύρος πλαστικός ηλεκτρικός τοίχος διασκορπιστών αρώματος λουτρών 12V mountable με το ξαναγεμισμένο άρωμα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
12 βολτ άσπρος πλαστικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων ηλεκτρικός με το πετρέλαιο αρώματος
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Φορητό ουσιαστικό πετρέλαιο 150ml 1000Sq.Ft ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
| ΟΝΟΜΑ: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |

