Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 12v white aroma diffuser ] αγώνας 70 προϊόντα.
Πλαστικός διαχέτης αιθέριας λάδις με χαμηλό θόρυβο 32dba και ευρεία κάλυψη 500cbm
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
Επαγγελματικός διαχύτης αιθέριων ελαίων 250ml, επιτοίχιας τοποθέτησης, σύστημα αρωματισμού HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
Έξυπνο μεταλλικό στεγασμό Αρωματική διάχυση πετρελαίου 300 ml πλαστικό μπουκάλι χαμηλό επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |
15W μαύρο μέταλλο αρωματική διάχυση κατανάλωση καυσίμου 2 ml/ώρα για την εξατομικευμένη μυρωδιά
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Διασκορπιστής αρωμάτων 35W HVAC για εμπορικούς χώρους 2000m3 κάλυψη
| Ισχύς: | 35W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 0.5-2L |
Μηχάνημα αρωματισμού 12V με χωρητικότητα αρώματος 100ml 'Ικανοποίηση'
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |
100ml Αρωματική χωρητικότητα Αρωματικός διασκορπιστής Η απόλυτη εμπειρία αρωματικής θεραπείας με τάση 12V
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
5W 150ml 1000 τετραγωνικός διασκορπιστής αέρα αρώματος ποδιών για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση: | 12V |
30ml/H μηχανή αέρα μυρωδιάς για το άρωμα Aromatherapy και τη διάχυση μυρωδιάς
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |

