Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 12v white aroma diffuser ] αγώνας 70 προϊόντα.
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 200cbm 150ml 8W HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Μηχανή διάχυσης λευκών αρωμάτων από πλαστικό για ηρεμιστική αρωματοθεραπεία
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Μηχανή διάχυσης αρωμάτων 12V 10W HVAC για εμπορική αρωματοθεραπεία
| Ισχύς: | 10W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 2-3 λίτρα |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
1500m3 διασκορπιστής 12V 2A αρώματος αρώματος κάλυψης HVAC
| Χρώμα:: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Ποτήρι |
| Θόρυβος:: | < 30dba |
Scented μηχανή 300m3 διασκορπιστών πετρελαίου λουτρών 8W 150ml ξενοδοχείων
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Θόρυβος: | <30dba> |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
Μηχανή αρώματος δωματίων λουτρών, ηλεκτρικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
Πλαστική Μικρή Μηχανή Διαχύσεως Αρωμάτων DC Power Για Κάλυψη 100m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
μηχανή αρώματος λουτρών 8W 12V1A 300CBM για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
Χαμηλού θορύβου διασκορπιστής 10W πετρελαίου μηχανών 100ml αέρα μυρωδιάς με μακράς διαρκείας
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |

