Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 12v white aroma diffuser ] αγώνας 70 προϊόντα.
Μηχανή αέρα με λευκή μυρωδιά με ενεργοποιημένο χρονοδιακόπτη με χαμηλό επίπεδο θορύβου και αποτελεσματικότητα
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Διανοητικός διαχέτης ελαίου αρωματικής θεραπείας με ανεμιστήρα Μέγιστη έκταση κάλυψης 5000m3
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |
Οικία Ξενοδοχείο Γραφείο Αρωματική διάχυση ελαίου με μεταλλικό περίβλημα και επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Μηχανή αρωματισμού που τοποθετείται στον τοίχο με κάλυψη 300CBM και σιωπηλή λειτουργία για διάχυση αιθέριας λάδι
| Ικανότητα: | 250 ml |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 36 dB |
| Εξουσία: | 5W |
Διανοητικός διαχυστής ελαίου αρωματικής θεραπείας 40dBa Θόρυβος και κατανάλωση 2 ml/ώρα για μέγιστη έκταση κάλυψης 5000 κυβικών μέτρων
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000 κυβικά μέτρα, 1500 τετραγωνικά μέτρα, 15000 τετραγωνικά πόδια |
Φορητός πλαστικός διασκορπιστής 1.0ml/h μυρωδιάς λουτρών 8W 150ml
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
400 ml Ευαίσθητο διάχυτο οσμών για αιθέρια έλαια Περιοχή 500 κυβικά μέτρα Στον τοίχο τοποθετημένο διαχυτή οσμών για μπάνιο
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
Στον τοίχο τοποθετημένος διασκορπιστής μυρωδιών μπάνιου φορητός διασκορπιστής αιθέριων ελαίων Μέγεθος 21*16*7,5 cm Μαύρο/Λευκό
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 8W 12V Αθόρυβη λειτουργία 100-200ml
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 101-200 ml |
διασκορπιστής μυρωδιάς διάχυσης αέρα 150ml 8W 300cbm για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |

