Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 12v white aroma diffuser ] αγώνας 70 προϊόντα.
Γραφείο εργασίας, προαιρετικός διαχέτης ελαίου, μεταλλική θήκη, πλαστικό μπουκάλι 500 ml
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Χαμηλού θορύβου μικρός διασκορπιστής πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς εγχώριου Aromatherapy
| Τηλεχειρισμός: | Ναι |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
ΣΥΝΕΧΟΥΣ δύναμης τηλεχειρισμού μυρωδιάς αέρα μικρό μέγεθος χρώματος μηχανών άσπρο
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Διαχέτης αιθέριων ελαίων για μικρές περιοχές, με μεταλλικό περίβλημα
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Η μαύρη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC 12V με το χρονόμετρο και 500ml ξαναγέμισε το μπουκάλι πετρελαίου
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 12V2A |
Φορητή μηχανή 12V1A αέρα μυρωδιάς 8W 300Cbm πλαστική
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Θόρυβος: | < 30dba=""> |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
100 άσπρη πλαστική 12V εμπορική μηχανή μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με την αεραντλία Nidec Ιαπωνία για το λουτρό, νοσοκομείο
| Αεραντλία:: | Ιαπωνικό εμπορικό σήμα Nidec |
|---|---|
| Εγκατάσταση:: | Φορητός/τοίχος που τοποθετείται |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα Πλαστικού με Κάλυψη 100m2, Διάστημα Ψεκασμού 30 λεπτών και Πλαστικό Υλικό
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα με Τηλεχειριστήριο, Κάλυψη 100m2 και Όγκος Ψεκασμού 30ml/h
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Μίνι 150ml 300cbm γραφείων μηχανή αέρα μυρωδιάς λουτρών
| Τύπος: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |

