Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 12v white aroma diffuser ] αγώνας 70 προϊόντα.
Άσπρος πλαστικός ηλεκτρικός Aromatherapy 150ml PET διασκορπιστής μπουκαλιών 300m3 με τον προσαρμοστή 12V
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Φορητή ηλεκτρική πλαστική μηχανή αέρα μυρωδιάς με τον επιλέξιμο διασκορπιστή μυρωδιάς λουτρών εργάσιμης μέρας
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
ΔΙΔΥΜΗ μηχανή 500ml αέρα μυρωδιάς μετάλλων διάχυσης κρύου αέρα αντλιών για την περιοχή τετραγωνικών μέτρων 200
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
WIFI 4G APP Control 150ml χωρητικότητα Αθόρυβη λειτουργία Αρωματική μηχανή αέρα για εμπορική και ξενοδοχειακή χρήση
| Ικανότητα: | 150mL |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 5 W |
30 ml/h Σπρέι Διαχέτης μυρωδιάς όγκου με διάστημα ψεκασμού 30 λεπτών Ανώτερη απόδοση
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Ηλεκτρική 12v 2a ιδιωτική μηχανή μυρωδιάς αργιλίου εμπορική με τον ισχυρό ανεμιστήρα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 12V2A |
0.1ml/h ακροφύσιο αργιλίου μετάλλων μηχανών DC12V 250ml διασκορπιστών μυρωδιάς
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Χρήση αποσμητικού χώρου: | Ατομοποίηση |
|---|---|
| διάσταση: | 163*50*125 χλστ |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
30 ml/h Μηχανή αέρα με μυρωδιά αιθέριας λάδις και συνεχές ρεύμα
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

