Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 12v white aroma diffuser ] αγώνας 68 προϊόντα.
Επικονόμενο στο τοίχωμα λευκό διασκορπιστή αρώματος με τάση 12V υπερσιωπηλός θόρυβος 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Συγκρότηση αιθέριας ελαίας: | 500 ml |
500 κυβικά μέτρα κάλυψη Λευκός διασκορπιστής αρώματος Προηγμένη τεχνολογία 30*22.5*10cm Μέγεθος προϊόντος
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Μέγεθος προϊόντος: | 30*22,5*10 ((Cm) |
Υψηλής κάλυψης 500 ml αρωματικός διαχέτης σε μεταλλικό περίβλημα σχεδιασμός για μαύρο / λευκό προσαρμόσιμη επιλογή
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
30λεπτο διάστημα ψεκασμού Μικρός διασκορπιστής αρώματος για ένα αναζωογονητικό χώρο
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
150ml λουτρών χρήσης 12V μαύρος πλαστικός διασκορπιστής αρώματος αέρα τοίχων mountable
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Επιτοίχιος Επαγγελματικός Διαχύτης Αρώματος 8W 12V HVAC Σύστημα Αρωματισμού
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
Επιτοίχιος Επαγγελματικός Διαχύτης Αρώματος 8W 12V HVAC Σύστημα Αρωματισμού
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 101-200 ml |
Εμπορικός διασκορπιστής αρώματος 1000ml 15W HVAC σύστημα μυρωδιών
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων τοίχου 150ml από αλουμίνιο για συστήματα HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 150ML |
Αθόρυβος επιτοίχιος επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων 15W, κάλυψη 1200m3
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |

