Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 137 προϊόντα.
Ηλεκτρική μυρωδιά διανομέων HVAC αναψυκτικών αέρα μεγάλης περιοχής systemand με τα εξωτερικά ακροφύσια για τη SPA
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V αυτόματος HVAC μυρωδιάς διανομέας αναψυκτικών αέρα συστημάτων 300m2 ηλεκτρικός
| Τάση: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη: | 18w |
| Θόρυβος: | <30dba> |
ο διασκορπιστής αέρα αρώματος μπουκαλιών πετρελαίου 220v HVAC 500ml κάλυψε 5000cbm για το αεροδρόμιο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V HVAC ασημένια έξοχη αθόρυβη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς υψηλών σημείων αυτόματη
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Εφεδρικός ασημένιος τοίχος διασκορπιστών αρώματος αργιλίου ηλεκτρικός mountable με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Σιωπηλή μακράς διαρκείας μηχανή HVAC διασκορπιστών πετρελαίου Aromatherapy αντλιών εγκατεστημένη
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Μεταλλικός μαύρος διαχέτης γραφείου με εξαιρετικά αθόρυβη λειτουργία και επίπεδο θορύβου 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου μετάλλων με δύο αεραντλίες
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
διασκορπιστής HVAC αρώματος ελέγχου οσμών 6000cbm 1000ml 31w
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
120ml έξοχος μακρύς σιωπηλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος καταστημάτων με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |

