Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 134 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη μηχανή αέρα για ξενοδοχεία με αρώματα από μέταλλο 500 τετραγωνικά μέτρα
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Επιτοίχιο μηχάνημα αρώματος για το σπίτι 14W 500m3 500ml Διαχύτη αιθέριων ελαίων
| Ονομα: | διαχύτης αρώματος αέρα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ |
| Χρώμα:: | Μαύρο άσπρο |
Πλήρως εφοδιασμένα άσπρα μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων/αναψυκτικό αέρα αρώματος
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Τοποθετημένη τοίχος φορητή διπλή αεραντλία συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς διάρκεια ζωής 8000 ωρών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Ο τοίχος τοποθετεί τον ηλεκτρικό διασκορπιστή αρώματος μυρωδιών 1000m3 αργιλίου
| Τύπος: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| εγκαταστήστε: | ο τοίχος τοποθετεί |
Επιτοίχιος Επαγγελματικός Διαχύτης Αρώματος 8W 12V HVAC Σύστημα Αρωματισμού
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
Νανοτεχνολογίας τοποθετημένη τοίχος μηχανή εφεδρικό 15W διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων έξοχη
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
110V Mountable εμπορική μηχανή μυρωδιάς τοίχων με την κλειδαριά και ξαναγεμισμένο 500ml Botttle
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Ζωηρόχρωμο αργίλιο 1000 τετραγωνικά ξενοδοχείων μυρωδιάς μηχανών 100ml πόδια μπουκαλιών γυαλιού με το χρονόμετρο
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |

