Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 137 προϊόντα.
Χονδρικό υλικό μετάλλων διασκορπιστών αρώματος δωματίων και διάρκεια ζωής 8000 ωρών
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
5W 150ml 1000 τετραγωνικός διασκορπιστής αέρα αρώματος ποδιών για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση: | 12V |
1000 ml χωρητικότητας σιδερένιας σκόνης επικαλυμμένος HVAC αρωματικός διαχέτης με κάλυψη 4000-6000CBM για εμπορική χρήση
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟΣ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000 ml |
| Εξουσία: | 100W |
DC12V μπουκάλι αργιλίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος μηχανών 15W αέρα μυρωδιάς αρώματος
| Κάλυψη: | 1200CBM |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |
| Δύναμη (ψ): | 15W |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Στρογγυλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αναψυκτικών αέρα μορφής ασημένιος με τον προσαρμοστή UL, μηχανή μυρωδιάς αέρα
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
120ml μακροχρόνια επίδειξη κουμπιών LCD αφής μηχανών αρώματος μεγέθους σιωπηλή εμπορική
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Έξοχες σιωπηλές ασημένιες ώρες και ημέρες απασχόλησης διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου διευθετήσιμες
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |

