Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 137 προϊόντα.
5000 Cbm Hvac επαγγελματικοί διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου με εξωτερικά Nebulizer 2 και το χρονόμετρο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς ακροφυσίων τηλεχειρισμού 300CBM 6W POM
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Φορητή μηχανή αρώματος μυρωδιάς ακροφυσίων 6W 30ml POM
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Ο τοίχος διασκορπιστών αρώματος λογότυπων HVAC συνήθειας τοποθέτησε το διασκορπιστή αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου
| Έλεγχος υγρασίας: | Humidistat |
|---|---|
| Λειτουργία συγχρονισμού: | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Υψηλά αποτελεσματικά 110V εγκαθιστούν για το σύστημα ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΉΣ Hvac μυρωδιάς, φρέσκος διασκορπιστής αρώματος, φρέσκος διασκορπιστής μυρωδιάς
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
0.1ml/h ακροφύσιο αργιλίου μετάλλων μηχανών DC12V 250ml διασκορπιστών μυρωδιάς
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
75W διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου 6.5ml/h 5000CMB HVAC
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Δύναμη: | 75W |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου αρώματος αργιλίου 500ml 1000m2 50W
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200m3 HVAC 250ml Electrichotel
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Μικρό σύστημα μυρωδιάς Hvac μετάλλων, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος για 100m2 και τα λιανικά καταστήματα
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

